Background Image

O nas

O nas

MKS Makurat to rodzinna firma transportowo-spedycyjna istniejąca od 1997 roku. Od samego początku prowadzimy działalność na terytorium całej Europy, specjalizujemy się zarówno w dalekobieżnych przewozach międzynarodowych, jak i krótszych transportach krajowych.

Naszym niewątpliwym atutem jest wyspecjalizowana i doświadczona kadra pracownicza, zarówno kierowców, jak i pracowników biurowych, która poprzez wieloletnie doświadczenie pracy w naszej firmie gwarantuje sprawne i satysfakcjonujące wykonanie powierzonych zadań.

Charakteryzujemy się dużą elastycznością jeśli chodzi o rodzaj i wielkość przewożonego towaru, a także o czas wykonania transportu. Posiadamy ciągniki siodłowe z naczepami o ładowności do 25 ton, ciężarówki typu solówka o ładowności do 14 ton wyposażone dodatkowo w windę załadunkową oraz busy do ładowności 1.5 tony gwarantujące ekspresowe przewiezienie towaru. Dzięki tak szerokiej gamie pojazdów własnych jesteśmy w stanie dopasować się do każdego rodzaju transportu i dostarczyć towar do celu w konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy, ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby była ona udana i jak najdłuższa

Przejdź do góry strony